ul. Świętojańska 20, Wyszków
500 144 134
obserwuj nas

YONELLE

SPECJALISTYCZNE ZABIEGI PIELĘGNACJI TWARZY do każdego rodzaju skóry, w każdym wieku, ze szczególnym nastawieniem na zabiegi anti-aging. Są idealną alternatywą dla procedur medycyny estetycznej. Bardzo istotnym elementem zabiegów MEDESTHETIC są autorskie masaże twarzy i karku, tj. Królewski Lift YONELLE czy Królewski Masaż Karku, które klient decydujący się na współpracę z marką otrzymuje w ramach pakietu szkoleń. Masaże te w połączeniu z aktywną pielęgnacją stanowią znakomitą terapię odmładzającą wygląd skóry.

Ceny

od 160,00 do 290,00

Czas zabiegu

od 60 minut do 120 minut

Powtarzanie

Jako zabieg wykonywany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni)

EFEKTY

YONELLE
Wyjątkowa, luksusowa marka kosmetyczna założona w 2013 roku. Wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe.

ZAŁOŻYCIELKI WIZJONERKI I AUTORYTETY W BRANŻY KOSMETYCZNEJ

Jolanta Zwolińska. Biolog. W branży beauty od ponad 30 lat. Kreatorka marek wielokrotnie nagradzanych za jakość i nowatorstwo kosmetyków. Autorytet – laureatka licznych nagród w dziedzinie kosmetologii i biznesu.

dr n. chem. Małgorzata Chełkowska. Kosmetolog. Od 15 lat zajmuje się tworzeniem kosmetyków. Naukowiec i wykładowca akademicki. Autorka rozprawy doktorskiej na temat przenikania składników aktywnych przez skórę.

KONCEPCJA MARKI

SKIN PENETRATION REVOLUTION™
Pokonanie bariery naskórka i poprawa wnikania składników aktywnych w skórę w celu zwiększenia skuteczności kosmetyków to NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU I PRIORYTET MARKI YONELLE.

NANODYSKI™ - WYNALAZEK
Technologia zapoczątkowana w farmacji. Rewolucyjne nośniki wypełnione substancjami aktywnymi. Mają postać płaskich krążków o grubości 10-40 nm, które mogą przenikać aż do 14. warstwy komórek naskórka.

„NIE SZTUKĄ JEST ZASTOSOWAĆ W KOSMETYKACH WSZYSTKIE NAJNOWSZE AKTYWNE SKŁADNIKI PRZECIWZMARSZCZKOWE. SZTUKĄ JEST SPRAWIĆ, BY PRZEBIŁY SIĘ ONE PRZEZ BARIERĘ NASKÓRKA, KTÓRA NA OGÓŁ JEST NIE DO POKONANIA. TYLKO WTEDY MOGĄ SKUTECZNIE DZIAŁAĆ. TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU
I PRIORYTET MARKI YONELLE”. - Jolanta Zwolińska, Małgorzata Chełkowska

YONELLE tworzy:
kosmetyki infuzyjne z technologią Nanodysków™
profesjonalne zabiegi kosmetyczne twarzy z efektem medestetycznym
luksusową pielęgnację ciała w atmosferze „wellbeing”

KOSMETYKI INFUZYJNE Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW™
Tworzone zgodnie z koncepcją SKIN PENETRATION REVOLUTION™.  Dzięki NANODYSKOM™, rewolucyjnym nośnikom oraz innym zastosowanym technologiom pozwalają wnikać składnikom aktywnym aż do 14. warstwy komórek naskórka. Zastosowanie NANODYSKÓW™ to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

LUKSUSOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE TWARZY Z EFEKTEM MEDESTETYCZNYM
Profesjonalna pielęgnacja każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Zabiegi są oparte na najwyższej klasy, dermozgodnych kosmeceutykach, zawierających terapeutyczne stężenia składników aktywnych. To idealna, nieinwazyjna alternatywa dla procedur medycznych. Urozmaicona i wieloetapowa pielęgnacja dostarcza niezwykłych doznań relaksujących, poczucia komfortu i ukojenia w czasie autorskich, królewskich masaży twarzy, szyi i karku.

PROFESJONALNĄ PIELĘGNACJĘ CIAŁA W ATMOSFERZE „WELLBEING”
Luksusowe zabiegi łączą doskonałą skuteczność z przyjemnością odczuwania. Holistycznie oddziałują na ciało, zmysły i emocje poprzez aksamitne konsystencje, otulające zapachy i autorskie masaże.

Marka YONELLE jest laureatką ponad 30 prestiżowych nagród przyznanych na przestrzeni 4 lat przez ekspertów i autorytety branży kosmetycznej.

Wskazania

Przeciwskazania

Obszary podania

twarz, szyja, ciało

Składniki

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Konsultacje
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zamówienia darmowej konsultacji, a ich administratorem będzie Healthy Body Clinic Wioleta Wiśniewska. Szczegóły kliknij w POLITYKA PRYWATNOŚCI

Brak produktów w koszyku.

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Konsultacje

Promocje

PAKIET
JĘDRNE CIAŁO
- endermologia Alliance x 10
- Body Shape x 10 + ubranie do zabiegu
1970 zł
1650 zł
PAKIET
wyszczuplający
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
- Body Shape
- elektrostymulacja
2140 zł
1800 zł
PAKIET
jędrny brzuch / uda
- TR Beauty x 10
- endemologia Alliance x 10
2100 zł
1780 zł
PAKIET
smukłe ciało
- masaż próżniowy wałkami z RF i lipolaserem x 10
- Activ Slim x 5
- Body Shape x 10
- Roll Shape x 10
1950 zł
1650 zł
PAKIET
utrata centymetrów
- liposukcja kawitacyjna x 10
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
2200 zł
1800 zł
PAKIET
smukłe nogi
- Infrashape x 10
- Rollshape x 10
- Endermologia Alliance na nogi x 10
1520 zł
1250 zł
PROMOCJE
AKCEPTUJEMY KARTY
databaseheart-pulsesyncclockmagnifiercrossmenuchevron-downcross-circle