ul. Świętojańska 20, Wyszków
500 144 134
obserwuj nas

WYPEŁNIACZE NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości”. Wypełniacze na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego wykorzystuje się w medycynie estetycznej do: wypełnienia i korekcji bruzd nosowo-wargowych, modelowania wolumetrycznego policzków, korekty kształtu brody i nosa, konturowania i powiększania ust, korekty opadających kącików ust, wypełnienia zmarszczek okolicy oka (kurzych łapek), pomiędzy brwiami (lwia zmarszczka), zmarszczek poziomych czoła oraz do wypełnienia, odmłodzenia dłoni.

Ceny

WYPEŁNIENIE NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

Cała twarz od 1000 zł
Bruzdy nosowo-wargowe od 1000 zł
Zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka) od 1000 zł
Okolica dolnej powieki (dolina łez) od 1000 zł
Okolica jarzmowa (kości policzkowe) od 1000 zł
Okolica skroniowa od 1000 zł
Korekta nosa od 1000 zł
Korekta brody od 1000 zł
Korekta brwi od 1000 zł
Dłonie od 1000 zł

Usta - korekta konturu, korekta kształtu od 1000 zł

Powiększanie ust - 1000 zł

PEŁNY CENNIK ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Czas zabiegu

30-60 min. zależnie od obszaru zabiegowego

Powtarzanie

Warto wracać do zabiegów na bazie kwasu hialuronowego po 12-18 miesiącach. Powtarzany zabieg powoduje, że jego pozytywne efekty utrzymują się przez wiele lat.

EFEKTY

 • poprawa owalu twarzy
 • poprawa napięcia skóry
 • powstrzymanie opadania skóry twarzy na skutek działania grawitacji
 • wypełnienia ubytków tkanki podskórnej
 • uniesienie kącików ust, brwi, poprawa objętości policzków, redukcja zmarszczek
 • nawilżenie skóry

Pierwsze efekty widać natychmiast po zabiegu a ostateczne uwidaczniają się po kilku dniach, gdy zejdzie opuchlizna. Spektakularne skutki zabiegów utrzymują się 9-36 miesięcy.

WYPEŁNIACZE NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

wypełniacze

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny. Utrzymuje właściwy poziom jej nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się i wiotczeje. Pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte w skórę skutecznie uzupełniają jego niedobory, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Kwas hialuronowy wykorzystywany do wypełniania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

WYPEŁNIACZE NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego zawierają usieciowany kwas hialuronowy. Proces sieciowania z jednej strony chroni cząsteczki kwasu hialuronowego przez rozłożeniem go przez naturalnie występujący w skórze enzym – hialuronidazę, z drugiej strony nadaje mu specyficzne fizykochemiczne właściwości. Dzięki tym właściwościom do różnych zabiegów używamy różnych rodzajów wypełniaczy różniących się lepkością, gęstością, stopniem usieciowania, zdolnością przyłączania cząsteczek wody, itd. Chcąc uzyskać najlepsze rezultaty innych preparatów używamy do wypełniania zmarszczek a innych do powiększania policzków – mimo że głównym ich składnikiem jest kwas hialuronowy.

JAKIE OBSZARY MOŻEMY ODMŁODZIĆ I SKORYGOWAĆ ZA POMOCĄ WYPEŁNIACZY ZMARSZCZEK Z KWASEM HIALURONOWYM?

Najczęściej kwas hialuronowy stosuje się na bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, linie marionetki. Pomocniczo (obok toksyny botulinowej) także na czoło i lwią bruzdę. Okolica ta wymaga jednak podawania minimalnych dawek wypełniacza i doświadczenia lekarza, gdyż łatwiej tutaj o powikłania.

Modelowanie okolicy kości jarzmowych kwasem hialuronowym – z wiekiem tzw. kości policzkowe tracą objętość, co związane jest z zanikiem krągłości i opadaniem tkanek w tym miejscu. Można to miejsce odbudować i ładnie wymodelować kwasem hialuronowym, co spowoduje wrażenie liftingu całej twarzy.

Podkreślenie policzków kwasem hialuronowym – to właśnie modelowanie okolicy kości jarzmowych. W zabiegu ważne jest to, aby nie doszło do powstania efektu „piłeczek” w miejscu podania wypełniacza, bo wygląda to bardzo nienaturalnie.
Odbudowa innych miejsc tracących objętość wraz z wiekiem, np. w okolicy skroni.

Modelowanie brody kwasem hialuronowym – z zastosowaniem wypełniaczy można poszerzyć zbyt spiczastą brodę lub tak ją wymodelować, aby właśnie nabrała długości i smukłości. To poprawia proporcje całej twarzy i nadaje jej bardziej harmonijny wygląd.

Korekta nosa kwasem hialuronowym – to zabieg mogący w niektórych przypadkach zastąpić plastykę nosa u chirurga. Wypełniacz zawsze dodaje objętości, więc metoda ta nie jest polecana przy dużych nosach. Pozwala natomiast zniwelować nieduże garbki i lekko unieść koniuszek nosa, zmniejszyć asymetrię lub powiększyć zbyt wąski nosek. Rezultaty bywają spektakularne!

Korekcja blizn kwasem hialuronowym – jako substancja wypełniająca kwas hialuronowy pozwala spłycić blizny zanikowe (np. potrądzikowe) i wyrównać ich powierzchnię. Metoda jest stosowana wspomagająco do innych sposobów leczenia blizn.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym / lifting wolumetryczny – to kompleksowy zabieg mający na celu odbudowę obszarów, które wraz z wiekiem straciły swoją objętość, np. doliny łez, skroni, policzków – i tym samym przywrócenia jej młodego owalu.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – to najczęściej wykonywany zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, na który decydują się zarówno osoby młode, jak i dojrzałe. Pozwala dokonać korekcji estetycznej ust oraz je odmłodzić.

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW

W naszej klinice zabiegi z użyciem wypełniaczy zawierających kwas hialuronowy wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej Maciej Łukasiewicz, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest corocznym uczestnikiem konferencji naukowych, zjazdów i kongresów, w czasie których wymienia wiedzę ze specjalistami z renomowanych polskich i zagranicznych ośrodków.

Dzięki wieloletniej praktyce stał się prawdziwym ekspertem w zakresie medycyny estetycznej.

Wskazania

 • modelowanie owalu twarzy
 • spłycenie bruzd nosowo wargowych
 • wypełnienie doliny łez
 • kształtowanie policzków (wolumetria)
 • odmłodzenie grzbietów rąk
 • odmłodzenie skóry szyi i dekoltu, nosa
 • kształtowanie płatków uszu i nawilżenie ust

Przeciwskazania

 • ciąża lub karmienie piersią
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • stany zapalne skóry ( opryszczka, trądzik)

Obszary podania

 • cała twarz
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka)
 • okolica dolnej powieki (dolina łez)
 • usta - korekta konturu, korekta kształtu
 • powiększenie ust
 • okolica jarzmowa (kości policzkowa)
 • okolica skroniowa
 • korekta nosa
 • korekta brody
 • korekta brwi
 • dłonie

Składniki

Kwas hialuronowy

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zamówienia darmowej konsultacji, a ich administratorem będzie Healthy Body Clinic Wioleta Wiśniewska. Szczegóły kliknij w POLITYKA PRYWATNOŚCI

Brak produktów w koszyku.

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Promocje

PAKIET
JĘDRNE CIAŁO
- endermologia Alliance x 10
- Body Shape x 10 + ubranie do zabiegu
1970 zł
1650 zł
PAKIET
wyszczuplający
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
- Body Shape
- elektrostymulacja
2140 zł
1800 zł
PAKIET
jędrny brzuch / uda
- TR Beauty x 10
- endemologia Alliance x 10
2100 zł
1780 zł
PAKIET
smukłe ciało
- masaż próżniowy wałkami z RF i lipolaserem x 10
- Activ Slim x 5
- Body Shape x 10
- Roll Shape x 10
1950 zł
1650 zł
PAKIET
utrata centymetrów
- liposukcja kawitacyjna x 10
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
2200 zł
1800 zł
PAKIET
smukłe nogi
- Infrashape x 10
- Rollshape x 10
- Endermologia Alliance na nogi x 10
1520 zł
1250 zł
PROMOCJE
AKCEPTUJEMY KARTY
databaseheart-pulsesyncclockmagnifiercrossmenuchevron-downcross-circle