ul. Świętojańska 20, Wyszków
500 144 134
obserwuj nas

redukcja cellulitu odchudzanie ujędrnienie wiotkiej skóry

redukcja cellulitu odchudzanie ujędrnianie

REDUKCJA CELLULITU - ODCHUDZANIE -UJĘDRNIANIE WIOTKIEJ SKÓRY 

 
Pozbycie się cellulitu z ud, pośladków, brzucha nie jest łatwą i szybką sprawą. Jeśli Twój cellulit przybrał już zaawansowaną formę lub jeśli potrzebujesz uzyskać efekt w krótkim czasie, a przy tym wszystkim borykasz się jeszcze z wiotką skórą, rozstępami i nadmiarem tkanki tłuszczowej, zdecyduj się na profesjonalne wsparcie.

W Healthy Body Clinic łączymy najnowsze profesjonalne technologie dla uzyskania jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie.

EFEKTY ZABIEGÓW MODELUJĄCYCH SYLWETKĘ:
  • LIKWIDACJA CELLULITU
  • USUNIĘCIE ZŁOGÓW TŁUSZCZU
  • WYGŁADZENIE ROZSTĘPÓW
  • UJĘDRNIENIE I UELASTYCZNIENIE ZWIOTCZAŁEJ SKÓRY
  • WZMOCNIENIE I WYRZEŹBIENIE MIĘŚNI
  • POPRAWA KRĄŻENIA KRWI I LIMFY
  • DETOKSYKACJA ORGANIZMU
  • SYNTEZA WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH, ELASTYNOWYCH I KWASU HIALURONOWEGO
Zabiegi modelujące sylwetkę kupowane w seriach są tańsze niż pojedyncze zabiegi.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

#masaż #podciśnienie

Endermologie® LPG Alliance to w 100% naturalna, bezinwazyjna i bardzo skuteczna metoda do walki z cellulitem i nadmiarem tłuszczu oraz do leczenia zmian skórnych (przebarwień, blizn, zwłóknień, oparzeń) i obrzęków limfatycznych.

Nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Zabiegi są bezbolesne.

Endermologia opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez elektronicznie sterowaną rolkę. Nieporównywalne z żadną inną metodą pobudzenie tkanek uzyskuje się poprzez zmienne kierunki i różne prędkości obrotu. W wyniku tego działania następuje naturalne uwalnianie tłuszczu oraz przywrócona zostaje prawidłowa wymiana płynów w procesie krążenia. Proces zabiegowy w naturalny sposób aktywuje również produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które wspomagają efekt trwałego liftingu.

Dla maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalne ubranie, które zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Już trzech zabiegach widać zmianę w wyglądzie skóry i kształcie sylwetki. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się 8-12 zabiegów. Zabiegi należy wykonać minimum 2 razy w tygodniu. Czas zabiegu ok. 40 minut.

SPRAWDŹ EFEKTY ZABIEGÓW I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TECHNOLOGII LPG ALLIANCE - KLIKNIJ TUTAJ

FALA UDERZENIOWA STORZ

#uderzeniowa fala akustyczna

Storz Medical D-Actor to urządzenie, które wykorzystuje uderzeniową falę akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT) do nieinwazyjnego leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Obecnie jest jedną z najbardziej skutecznych metod redukcji cellulitu, nawet zwłókniałego, w zaawansowanym stadium. Zabiegi falą uderzeniową stosuje się także zapobiegawczo, aby nie dopuścić do pojawienia się tzw. pomarańczowej skórki.

UJĘDRNIENIE SKÓRY, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI WIOTKIEJ SKÓRY
W wyniku rozpadu włókien kolagenowych i elastyny skóra traci sprężystość. Zwiotczałość skóry wynika głównie z nieprawidłowego odżywiania lub nieodpowiednich diet, które powodują utratę nie tylko wagi, lecz także masy mięśniowej. W rezultacie obszary ciała takie jak pośladki, ramiona, brzuch czy uda wewnętrzne wydają się miękkie i wiotkie.

Fala akustyczna:
- zwiększa elastyczność skóry
- zwiększa jędrność skóry
- poprawia mikrokrążenie

MODELOWANIE SYLWETKI, ZMNIEJSZENIE OBWODÓW CIAŁA
Nasz organizm próbuje zoptymalizować zużycie energii w jak największym stopniu. Jeśli spożywamy więcej kalorii, niż spalamy, nasz organizm przechowuje ich nadmiar w postaci rezerw tłuszczu, by w razie potrzeby móc je wykorzystać. Część tłuszczu gromadzi się w określonych obszarach ciała, w których przechowywane są nadmiarowe zapasy lipidów. Do usunięcia tych małych i średnich zapasów tłuszczu można zastosować fale akustyczne.

Fala akustyczna:
- redukuje podskórną warstwę tłuszczu
- służy do redukcji obwodu ciała

REDUKCJA CELLULITU
Cellulit, czyli tzw. »skórka pomarańczowa«, dotyka większości kobiet. Wynika on z odkładania się tkanki tłuszczowej, limfatycznej i/lub włóknistej w skórze, głównie na pośladkach, biodrach, udach i ramionach. Powiększone złogi tłuszczowe i limfatyczne deformują od spodu tkankę łączną. Na powierzchni skóry powstają wtedy wgłębienia (tzw. skórka pomarańczowa).

Fala akustyczna:
- stymuluje tkankę mechanicznie
- poprawia mikrokrążenie
- wygładza skórę

FALA AKUSTYCZNA STORZ MEDICAL D-ACTOR JEST JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH METOD REDUKCJI ZAAWANSOWANEGO, ZWŁÓKNIAŁEGO CELLULITU ORAZ ZBITEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ.

W terapiach profilaktycznych daje bardzo dobre rezultaty w połączeniu z Endermologią LPG Alliance.

CENNIK

FALA RADIOWA UKIERUNKOWANA BTL TR-BEAUTY

#fala radiowa

POPRAWIA METABOLIZM NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM | ZWIĘKSZA MIKROCYRKULACJĘ I POPRAWIA WYGLĄD SKÓRY | PRZYSPIESZA REGENERACJĘ I ODMŁODZENIE SKÓRY


Jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń emitujących poprawiające urodę fale radiowe jest TR-BEAUTY.  Urządzenie to gwarantuje nieinwazyjny zabieg, który za pomocą najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej głęboko regeneruje skórę właściwą i tkankę podskórną bez uszkodzenia zewnętrznej jej warstwy. Fala radiowa ukierunkowana BTL wysokiej częstotliwości wydobywa maksimum możliwości regeneracyjnych z Twojego ciała, przy czym zabieg jest tak odprężający i odstresowujący, że odczuwasz wewnętrzny spokój, relaks i dobre samopoczucie. To przełomowa technologia – odmładzanie i regeneracja skóry twarzy i całego ciała w stylu wellness.


ZABIEGI NA CIAŁO

W obrębie ciała TR-BEAUTY daje spektakularne efekty w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz eliminacji obrzęków. Jest często wykonywany, aby napiąć i ujędrnić wiotką skórę ramion, pośladków czy brzucha. Stosuje się go po ciąży, odchudzaniu lub jako zabieg odmładzający sylwetkę. Za jego pomocą pozbędziemy się również miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Genialnie działa na obrzęki, zastoje limfatyczne, redukuje uczucie „ciężkich nóg”.


Terapia monopolarną falą radiową wskazana jest również do leczenia blizn i rozstępów ze względu na swoje głębokie działanie regeneracyjne na poziomie skóry właściwej. Jesteśmy w stanie za jego pomocą odmładzać skórę dłoni, a nawet wykonywać relaksująco-drenujące zabiegi na stopy.


Najwyższa zastosowana moc i szeroki zakres pracy czynią z systemu TR-BEAUTY niezwykle skuteczne rozwiązanie w walce z upływającym czasem, dając przyjemne relaksujące uczucie ciepła podczas trwania całego zabiegu. Zabieg falą radiową ukierunkowaną BTL  jest skuteczny, a przy tym bardzo przyjemny.


CENNIKHIFU 4 D IDEALITY

HIFU 4D IDEALITY to nowoczesny nieinwazyjny i bezoperacyjny lifting twarzy i ciała.  Polega na zastosowaniu skupionej wiązki ultradźwięków, która dociera do głębokich warstw skóry. Wywołuje mikro-urazy, które stymulują głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.


Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

Zabieg nie jest bolesny, ale przy niskim progu bólu podajemy 30 minut przed zabiegiem paracetamol.  Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, ani przygotowania.

Zabieg wykonywany raz na rok, przy bardzo słabej kondycji skóry można wykonać raz na 6 miesięcy.


Mezoterapia potęguje efekt zabiegu.

KRIOLIPOLIZA COOLTECH

KRIOLIPOLIZA to nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej.  Zabieg najnowszym urządzeniem CoolTech polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki z wykorzystaniem podciśnienia zasysającego do aplikatora fałd skóry wraz z tkanką podskórną.


Zabieg jest nieinwazyjny i działa bezpośrednio w miejscu poddanym kriolipolizie, nie ingerując w stan skóry, mięśni czy nerwów. W efekcie tkanka tłuszczowa, która ma dużą podatność na działanie zimna, zostaje trwale zniszczona i ulega stopniowemu usunięciu z organizmu drogami limfatycznymi.


INFORMACJE DLA PACJENTA

✔24 godziny przed i po zabiegu, na obszarze na którym jest wykonywany zabieg, nie stosować kremów, kosmetyków i leków stosowanych miejscowo, za wyjątkiem zalecanych przez lekarza.

✔Przez 24 godziny po zabiegu należy unikać sauny, gorącej kąpieli i prysznica, jacuzzi, masażu, pływania w basenie.

✔Przez 48 godzin po zabiegu należy unikać intensywnej aktywności fizycznej.

✔Jeśli to możliwe, przez 24 godziny przed zabiegiem należy unikać zażywania leków, które mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia wynaczynienia (takich jak np. niesterydowe leki przeciwzapalne - Aspiryna, Diclofenac, Ibuprofen, itp.).

✔Przed i po zabiegu należy unikać picia alkoholu.

✔Po zabiegu na skórze mogą pojawić się siniaki, wraz z lokalnym stanem zapalnym i łagodnym bólem, które stopniowo zanikają do 48 godzin. Jest to normalny efekt uboczny zabiegu. Jeśli utrzymuje się dłużej należy skonsultować się z kosmetologiem.

✔Zaraz po zabiegu może się pojawić gorączka. Może się ona utrzymać przez 24 godziny po zabiegu.

✔Jeśli pojawi się rumień, obszar po zabiegu będzie gorący lub tkliwy, należy się skonsultować z kosmetologiem.

✔W przypadku jakichkolwiek innych wątpliwości związanych z zabiegiem i jego efektami należy się skonsultować z kliniką.


Efekty kriolipolizy potęgowane są przez dodatkowe zabiegi falą uderzeniową Storz Medical oraz endermologią LPG Alliance.

CENNIK

MASAŻ PRÓŻNIOWY ROLKAMI Z RF i LIPOLASEREM

#masaż, #podciśnienie, #podczerwień, #fale radiowe

USUWA CELLULIT - REDUKUJE NADMIAR TŁUSZCZU - UJĘDRNIA SKÓRĘ -
POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I LIMFY - PRZYSPIESZA METABOLIZM - UŁATWIA DETOKSYKACJĘ ORGANIZMU 

Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia śladów na skórze. Nie niszczy komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje ich objętość.

Za pomocą tego zabiegu można wyrzeźbić talię, wymodelować pośladki, ramiona, podbródek i inne partie ciała oraz uzyskać efekt push-up piersi.

Jest naturalnym drenażem limfatycznym usprawniającym krążenie limfy, co zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Poprawia ukrwienie skóry, dotlenia ją oraz pobudza metabolizm.  Stymuluje organizm do usuwania toksyn.

Fale radiowe oddziałują swoim ciepłem na warstwy skóry właściwej, która zawiera włókna kolagenowe i elastynowe. Dzięki temu wzrasta synteza włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego .

Rezultaty są widoczne już po 1 zabiegu. Po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji. Zabiegi można wykonywać w odstępach kilkudniowych.
Czas zabiegu: 20-40 minut w zależności od modelowanej części ciała.

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

#ultradźwięki

USUWA NADMIAR TŁUSZCZU - REDUKUJE CELLULIT - UJĘDRNIA SKÓRĘ -
POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I LIMFY - PRZYSPIESZA METABOLIZM

Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Za pomocą liposukcji ultradźwiękowej możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder, pośladków, nóg, ramion. Po zabiegu skóra ulega zagęszczeniu i zmniejsza się widoczność cellulitu.

Zabieg polega na rozbijaniu za pomocą ultradźwięków błony komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób produkty tłuszczowe są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie są metabolizowane i w naturalny sposób wydalane z organizmu.

PRESOTERAPIA

#drenaż limfatyczny


Presoterapia, inaczej drenaż limfatyczny to zabieg, którego celem jest usprawnienie krążenia krwi i limfy w organizmie. Nasza presoterapia ma funkcję sauny na podczerwień, co dodatkowo wpływa na pobudzenie przemiany materii, zwiększa dotlenienie i odżywienie komórek. Terapia ciepłem wspomaga działanie preparatów wyszczuplających, antycellulitowych i detoksykacyjnych.

Podczas zabiegu presoterapii możemy odprężyć umysł i ciało, jest to świetny sposób

na wyciszenie po ciężkim dniu.


Drenaż limfatyczny (presoterapia) wpływa bardzo korzystnie na układ chłonny i krwionośny organizmu. Przyspiesza transport limfocytów odpowiedzialnych za usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu. Metoda ta oczyszcza organizm, redukuje obrzęki oraz zmniejsza cellulit.


Działanie zabiegu:


- Usprawnia przepływ limfy w całym ciele

- Stymuluje pracę układu odpornościowego

- Usprawnia usuwanie wody z tkanek

- Likwiduje uczucie ciężkości nóg

- Zmniejsza obrzęki, szczególnie w dolnych częściach ciała

- Usprawnia usuwanie produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, rozbitej podczas zabiegów odchudzających i antycellulitowych

- Zwiększa skuteczność zabiegów odchudzających

- Zmniejsza cellulit, szczególnie cellulit wodny

- Oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii

- Poprawia wygląd, jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia jej naturalną odporność


CENNIK

ELEKTROSTYMULACJA

#impulsy elektryczne

RZEŹBI ZGRABNĄ SYLWETKĘ - WZMACNIA MIĘŚNIE - ROZBIJA CELLULIT - SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ - POPRAWIA UKRWIENIE I DOTLENIENIE SKÓRY - PRZYSPIESZA PRODUKCJĘ KOLAGENU I ELASTYNY

Elektrostymulacja to forma elektroterapii, która od wielu lat stosowana jest w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.

Elektrostymulację stosuje się na wszystkich częściach ciała. Możemy wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, pośladki, poprawić owal twarzy, wyrzeźbić uda, zlikwidować nadmiar skóry na brzuchu, który pozostał po nagłym spadku wagi lub po ciąży. 

Elektrostymulacja daje najlepsze efekty w seriach zabiegów przeprowadzanych codziennie lub co dwa dni. Skuteczność zabiegów zależy od liczby wizyt, których powinno być minimum 10.

Przeciwwskazania do zabiegu:
● wszczepiony rozrusznik serca, choroby serca
● metalowe protezy
● epilepsja
● wkładka domaciczna - przy zabiegach na brzuch
● żylaki - przy zabiegach na nogi
● niedawno przebyty zabieg chirurgiczny
● ciąża

CENNIK

Endermologia LPG Alliance

Fala akustyczna uderzeniowa Storz Medical 

Fala radiowa ukierunkowana BTL

HIFU 4 D Ideality

Kriolipoliza Cool Tech

WARTO PAMIĘTAĆ!

Dla polepszenia i utrwalenia efektu zabiegów KONIECZNE jest prowadzenie zdrowego stylu życia, w tym min. 30 minut dziennie ćwiczeń lub jakiejś innej formy ruchu oraz przestrzeganie właściwej diety. 

Możesz skorzystać ze wsparcia NASZEJ DIETETYCZKI, specjalistki ds. żywienia, która pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe.

Do Twojej dyspozycji jest też nasza STREFA FITNESS

Ćwiczenia na zaawansowanych technologicznie urządzeniach: Body Shape, Infra Shape, Roll Shape połączone z zabiegami modelującymi sylwetkę, gwarantują uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie spektakularnych efektów w postaci utraty wagi ciała, redukcji cellulitu i ujędrnienia wiotkiej skóry. 

BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE

U nas jest bezpiecznie. Nasza klinika spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego. Wentylacja mechaniczna o zwiększonej ilości wymian powietrza odpowiada wymogom placówki medycznej. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Do Waszej dyspozycji są dwie eleganckie i wygodne szatnie z prysznicem i toaletą. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest duża winda.

Zabiegi w pakietach są tańsze!

tel. 500 144 134

Serdecznie zapraszamy!

HEALTHY BODY CLINIC
ul. Świętojańska 20
07-200 Wyszków

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zamówienia darmowej konsultacji, a ich administratorem będzie Healthy Body Clinic Wioleta Wiśniewska. Szczegóły kliknij w POLITYKA PRYWATNOŚCI

Brak produktów w koszyku.

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Promocje

PAKIET
JĘDRNE CIAŁO
- endermologia Alliance x 10
- Body Shape x 10 + ubranie do zabiegu
1970 zł
1650 zł
PAKIET
wyszczuplający
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
- Body Shape
- elektrostymulacja
2140 zł
1800 zł
PAKIET
jędrny brzuch / uda
- TR Beauty x 10
- endemologia Alliance x 10
2100 zł
1780 zł
PAKIET
smukłe ciało
- masaż próżniowy wałkami z RF i lipolaserem x 10
- Activ Slim x 5
- Body Shape x 10
- Roll Shape x 10
1950 zł
1650 zł
PAKIET
utrata centymetrów
- liposukcja kawitacyjna x 10
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
2200 zł
1800 zł
PAKIET
smukłe nogi
- Infrashape x 10
- Rollshape x 10
- Endermologia Alliance na nogi x 10
1520 zł
1250 zł
PROMOCJE
AKCEPTUJEMY KARTY
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle