ul. Świętojańska 20, Wyszków
500 144 134
obserwuj nas

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PROTEAL

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to głęboko rewitalizujący, niechirurgiczny zabieg odmładzający, przywracający witalność i jędrność. Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, staje się gładsza, bardziej elastyczna. Osocze bogato płytkowe z powodzeniem jest wykorzystywane w terapii przeciw łysieniu androgennemu, a także w przypadku nadmiernego wypadania włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jest również wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które obserwują pogorszenie się kondycji włosów, w celu poprawy ich ogólnej kondycji, gęstości i jakość. Ta rewolucyjna metoda jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi pacjenta, co wyklucza jakiekolwiek ryzyko odrzucenia go przez organizm. Zabieg jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej naturalnych z zakresu medycyny estetycznej. Osocze bogatopłytkowe pozwala uzyskać imponującą skuteczność terapii, co zostało udowodnione klinicznie.

Ceny

1 zabieg twarz 700,00

1 zabieg skóra głowy 700,00

Czas zabiegu

od 60 do 90 minut

Powtarzanie

Dokładna ilość zabiegów oraz ich częstotliwość, dobierana jest podczas indywidualnej konsultacji.

EFEKTY

 • Zdrowa, jędrna i pełna witalności skóra
 • Całkowita rewitalizacja, odnowa naskórka,przyspieszenie procesów regeneracyjnych
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spłycenie blizn powierzchniowych i potrądzikowych
 • Wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie skóry

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem autologicznym, czyli pochodzącym od pacjenta. Sprawia to, że jego zastosowanie jest bezpieczne, nie powoduje ono uczuleń ani działań niepożądanych. Dzięki zastosowaniu własnej krwi pacjenta nie ma ryzyka przeniesienia wirusów krwiopochodnych takich jak HIV czy HBV i HCV. Pierwsze zastosowanie osocza bogatopłytkowego w medycynie odbyło się w 1997 roku. Głównym składnikiem osocza bogatopłytkowego są płytki krwi, czyli trombocyty. Zawierają one wiele cząstek biologicznie czynnych biorących udział w procesach fizjologicznych. Są to głównie czynniki wzrostu, które zostają uwolnione z płytek krwi po podaniu osocza bogatopłytkowego. Poprawiają one jakość skóry między innymi poprzez aktywację odnowy komórek naskórka, pobudzenie produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego oraz pobudzenie tworzenia nowych naczynek krwionośnych. Wszystko to sprawia, że skóra staje się odmłodzona, bardziej jędrna oraz lepiej nawilżona, a włosy stają się gęstsze, silniejsze i pełne blasku.

PRZEBIEG ZABIEGU

Okolice poddawane zabiegowi zostają znieczulone na około 15 minut przed zabiegiem. Od pacjenta pobiera się z żyły zwykle jedną probówkę krwi, która następnie jest wirowana w odpowiedni sposób w separatorze. Cały proces preparatyki krwi odbywa się przy użyciu jednorazowych, sterylnych narzędzi w obrębie gabinetu co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i higienę. Uzyskane osocze bogate w płytki krwi podawane jest płytko w skórę poprzez mezoterapię, czyli serię płytkich wstrzyknięć wykonywanych przy pomocy bardzo cienkiej i krótkiej igły. Cała procedura od momentu pobrania krwi trwa około 15-30 minut w zależności od powierzchni skóry poddanej zabiegowi. Po zabiegu stosujemy krem-żel mezo-arnizen™ zawierający m. in. biomimetyczny neuropeptyd oraz wyciąg z arniki górskiej aby zmniejszyć zaczerwienie i obrzęk związane z wkłuciami.

PIERWSZE DNI PO ZABIEGU

W pierwszej dobie po zabiegu może wystąpić niewielkie krwawienie bądź sączenie się płynu surowiczego z miejsc wkłuć. Przez pierwsze kilka dni okolica poddana zabiegowi może być zaczerwieniona nieco bolesna, obrzęknięta oraz wrażliwa, a miejsca wkłuć pokryte będą strupkami. Czasami powstają małe zasinienia spowodowane wbiciem igły, mijają one jednak po 5-7 dniach od zabiegu.

EFEKTY

Pierwsze efekty mogą być widoczne w ciągu miesiąca od zabiegu. Dla uzyskania optymalnego efektu niezbędne jest zastosowanie kilku zabiegu z zachowaniem kilku tygodniowych przerw. Efekty terapii na bieżącą będą oceniane wspólnie z pacjentem, na podstawie jej odczuć, podczas wizyt kontrolnych.

ZALECENIA PO ZABIEGU

 • Przez tydzień po zabiegu nie wolno wystawiać okolicy poddanej zabiegowi na działanie promieniowania ultrafioletowego (opalanie, solarium), korzystać z jacuzzi i basenu, stosować mydła, spirytusu, środków myjących na bazie alkoholu, wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem, drażnić skóry w okolicach zabiegu.
 • Przez tydzień należy stosować odpowiednie preparaty pielęgnujące skórę. Polecamy preparat meso-arnizen™ – do nabycia w Klinice.
 • Wizyta kontrolna za 2-4 tygodnie.
 • Lekarz wykonujący zabieg odpowie na wszystkie pytania dotyczące zaleceń po zabiegu i udzieli dokładnych wskazówek dotyczących postępowania pozabiegowego.

Wskazania

 • Sucha, szara, zmęczona skóra twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni
 • Zmarszczki, zmniejszona gęstość skóry, bruzdy
 • Skóra po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej
 • Łysienie typu androgennego
 • Nadmiernie wypadanie włosów u kobiet oraz włosy pozbawione blasku
 • Polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

Przeciwskazania

 • Choroba nowotworowa
 • Niektóre choroby skóry i autoimmunologiczne
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Miesiączka
 • Choroby krwi
 • Zaburzenia krzepnięcia
 • Stosowanie leków zaburzających krzepnięcie krwi
 • Stosowanie leków immunosupresyjnych
 • Nosicielstwo wirusów HBV, HCV, HIV

Obszary podania

Twarz, szyja, dekolt, skóra głowy

Składniki

Zamów darmową konsultację

Brak produktów w koszyku.

Zamów darmową konsultację

Promocje

PAKIET
JĘDRNE CIAŁO
- endermologia Alliance x 10
- Body Shape x 10 + ubranie do zabiegu
1970 zł
1650 zł
PAKIET
wyszczuplający
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
- Body Shape
- elektrostymulacja
2140 zł
1800 zł
PAKIET
jędrny brzuch / uda
- TR Beauty x 10
- endemologia Alliance x 10
2100 zł
1780 zł
PAKIET
smukłe ciało
- masaż próżniowy wałkami z RF i lipolaserem x 10
- Activ Slim x 5
- Body Shape x 10
- Roll Shape x 10
1950 zł
1650 zł
PAKIET
utrata centymetrów
- liposukcja kawitacyjna x 10
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
2200 zł
1800 zł
PAKIET
smukłe nogi
- Infrashape x 10
- Rollshape x 10
- Endermologia Alliance na nogi x 10
1520 zł
1250 zł
PROMOCJE
AKCEPTUJEMY KARTY
databaseheart-pulsesyncclockmenu