ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ, POPRAWIAJĄCE STAN ZDROWIA I OPÓŹNIAJĄCE PROCESY STARZENIA SIĘ SKÓRY

ATRAKCYJNE PAKIETY NA ZABIEGI
dla pierwszych 20 osób

EFEKTY ZABIEGÓW:

  • LIKWIDACJA CELLULITU
  • USUNIĘCIE ZŁOGÓW TŁUSZCZU
  • WYGŁADZENIE ROZSTĘPÓW
  • UJĘDRNIENIE I UELASTYCZNIENIE ZWIOTCZAŁEJ SKÓRY
  • WZMOCNIENIE I WYRZEŹBIENIE MIĘŚNI
  • POPRAWA KRĄŻENIA KRWI I LIMFY
  • DETOKSYKACJA ORGANIZMU
  • SYNTEZA WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH, ELASTYNOWYCH I KWASU HIALURONOWEGO

DLA KOGO?

Zabiegi te polecane są przede wszystkim osobom, które mimo stosowania diet i ćwiczeń nie mogą pozbyć się niechcianego tłuszczu, a także zmagają się z uporczywym cellulitem. Rekomendowane są także osobom z rozciągniętą lub wiotką skórą np. po odchudzaniu się lub po ciąży.

MASAŻ PRÓŻNIOWY ROLKAMI Z RF i LIPOLASEREM

#masaż, #podciśnienie, #podczerwień, #fale radiowe

USUWA CELLULIT - REDUKUJE NADMIAR TŁUSZCZU - UJĘDRNIA SKÓRĘ -
POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I LIMFY - PRZYSPIESZA METABOLIZM - UŁATWIA DETOKSYKACJĘ ORGANIZMU 

Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia śladów na skórze. Nie niszczy komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje ich objętość.

Za pomocą tego zabiegu można wyrzeźbić talię, wymodelować pośladki, ramiona, podbródek i inne partie ciała oraz uzyskać efekt push-up piersi.

Jest naturalnym drenażem limfatycznym usprawniającym krążenie limfy, co zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Poprawia ukrwienie skóry, dotlenia ją oraz pobudza metabolizm.  Stymuluje organizm do usuwania toksyn.

Fale radiowe oddziałują swoim ciepłem na warstwy skóry właściwej, która zawiera włókna kolagenowe i elastynowe. Dzięki temu wzrasta synteza włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego .

Rezultaty są widoczne już po 1 zabiegu. Po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji. Zabiegi można wykonywać w odstępach kilkudniowych.
Czas zabiegu: 20-40 minut w zależności od modelowanej części ciała.

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

#ultradźwięki

USUWA NADMIAR TŁUSZCZU - REDUKUJE CELLULIT - UJĘDRNIA SKÓRĘ -
POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I LIMFY - PRZYSPIESZA METABOLIZM

Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Za pomocą liposukcji ultradźwiękowej możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder, pośladków, nóg, ramion. Po zabiegu skóra ulega zagęszczeniu i zmniejsza się widoczność cellulitu.

Zabieg polega na rozbijaniu za pomocą ultradźwięków błony komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób produkty tłuszczowe są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie są metabolizowane i w naturalny sposób wydalane z organizmu.

ELEKTROSTYMULACJA

#impulsy elektryczne

RZEŹBI ZGRABNĄ SYLWETKĘ - WZMACNIA MIĘŚNIE - ROZBIJA CELLULIT - SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ - POPRAWIA UKRWIENIE I DOTLENIENIE SKÓRY - PRZYSPIESZA PRODUKCJĘ KOLAGENU I ELASTYNY

Elektrostymulacja to forma elektroterapii, która od wielu lat stosowana jest w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.

Elektrostymulację stosuje się na wszystkich częściach ciała. Możemy wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, pośladki, poprawić owal twarzy, wyrzeźbić uda, zlikwidować nadmiar skóry na brzuchu, który pozostał po nagłym spadku wagi lub po ciąży. 

Elektrostymulacja daje najlepsze efekty w seriach zabiegów przeprowadzanych codziennie lub co dwa dni. Skuteczność zabiegów zależy od liczby wizyt, których powinno być minimum 10.

Przeciwwskazania do zabiegu:
● wszczepiony rozrusznik serca, choroby serca
● metalowe protezy
● epilepsja
● wkładka domaciczna - przy zabiegach na brzuch
● żylaki - przy zabiegach na nogi
● niedawno przebyty zabieg chirurgiczny
● ciąża

ZAPAMIĘTAJ:

Dla utrzymania i utrwalenia efektu zabiegów wskazane jest prowadzenie zdrowego stylu życia i przestrzeganie właściwej diety.

W sprzyjających warunkach zabiegi te powinny stanowić uzupełnienie ćwiczeń fizycznych wykonywanych najlepiej na świeżym powietrzu lub ćwiczeń w naszej Strefie Fitness.

Ćwiczenia w naszej Strefie Fitness na zaawansowanych technologicznie urządzeniach: Body Shape, Infra Shape, Roll Shape uzupełnione MASAŻEM PRÓŻNIOWYM Z RF i LIPOLASEREM, LIPOSUKCJĄ KAWITACYJNĄ, ELEKTROSTYMULACJĄ gwarantują uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie spektakularnych efektów w postaci:
- uzyskania zgrabnej sylwetki
- utraty wagi ciała
- redukcji cellulitu
- ujędrnienia skóry
- poprawienia krążenia krwi i limfy
- przyspieszenia metabolizmu
- detoksykacji organizmu.

ATRAKCYJNE PAKIETY NA ZABIEGI:
dla pierwszych 20 osób

Z uwagi na niezależny od nas brak możliwości udostępnienia Wam Strefy Fitness, przygotowaliśmy dla pierwszych 20 chętnych osób atrakcyjne pakiety na zabiegi modelujące ciało:

1. TYLKO 1700 zł zamiast 2300 zł
    10x masaż próżniowy Rolkami z RF i lipolaserem
    10x liposukcja kawitacyjna

2. TYLKO 1300 zł zamiast 1930 zł
    10x masaż próżniowy Rolkami z RF i lipolaserem
      5x liposukcja kawitacyjna

3. TYLKO 1400 zł zamiast 1710 zł
     10x masaż próżniowy Rolkami z RF i lipolaserem
     10x elektrostymulacja

NASZA KLINIKA SPEŁNIA STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO

U nas jest bezpiecznie. Nasza klinika spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego. Wentylacja mechaniczna o zwiększonej ilości wymian powietrza odpowiada wymogom placówki medycznej. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Do Waszej dyspozycji są dwie eleganckie i wygodne szatnie z prysznicem i toaletą. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest duża winda.

WYBIERZ SWÓJ ATRAKCYJNY PAKIET I ZAPISZ SIĘ NA ZABIEGI LUB DARMOWĄ KONSULTACJĘ, JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY W WYBORZE ZABIEGÓW:

tel. 500 144 134

Serdecznie zapraszamy!

HEALTHY BODY CLINIC
ul. Świętojańska 20
07-200 Wyszków