ul. Świętojańska 20, Wyszków
500 144 134
obserwuj nas

RABAT-50% na zabiegi mezoterapii igłowej na twarz! 

WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE
Dla mamy - 50 % i dla córki - 50 %. Dwa zabiegi w cenie jednego!

 • WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK
 • PROFILAKTYKA PRZECIWSTARZENIOWA
 • DOGŁĘBNE ODŻYWIENIE I NAWILŻENIE
 • SILNA REGENERACJA I PRZEBUDOWA SKÓRY
 • BIOREMODELING SKÓRY

Czy wspólne świętowanie Dnia Matki i Dnia Dziecka w klinice kosmetologicznej w Wyszkowie to dobry pomysł? Jesteśmy przekonani, że tak! Dlatego dla każdej mamy i dorosłej córki przygotowaliśmy wspaniały prezent!

RABAT -50% NA ZABIEG LUB SERIĘ ZABIEGÓW MEZOTERAPII IGŁOWEJ NA TWARZ.  

Jeden zabieg dla mamy-50%, drugi dla córki-50%. Dwa zabiegi w cenie jednego!

ZABIEGI MEZOTERAPII IGŁOWEJ OBJĘTE PROMOCJĄ:

- PROFHILO molekuła młodości: bioremodeling, wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, biowolumetria, wyskumklenie rysów twarzy (profil, policzki, "chomiki")

- LINERASE i SUNEKOS stymulatory tkankowe:
silna regeneracja i przebudowa skóry

- CYTOCARE Revitacare: szybkie nawilżenie, odżywienie i wygładzenie zmarszczek

PROMOCJA WAŻNA JEST DO KOŃCA CZERWCA 2021 r.

Zabiegi przeciwstarzeniowe, przedłużające młodość, najlepiej rozpocząć od 25 roku życia, ponieważ właśnie wtedy skóra zaczyna się starzeć. Najpierw zmarszczki widoczne są wokół oczu, gdzie skóra jest najdelikatniejsza. Z upływem czasu powstaje ich coraz więcej i zaczynają się pogłębiać. 

MOŻEMY SPOWOLNIĆ PROCES STARZENIA SIĘ TWOJEJ SKÓRY!

MOŻEMY ZMNIEJSZYĆ SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ CZAS! 

Możesz wyglądać młodziej!

Kliknij w przyciski znajdujące się poniżej i dowiedz się więcej o mezoterapii igłowej oraz o preparatach zabiegowych. Ceny poszczególnych zabiegów znajdują się w opisach.

MEZOTERAPIA IGŁOWA jest nowoczesną metodą zabiegową w kosmetologii profesjonalnej.  Polega na wprowadzeniu substancji aktywnych za pomocą cieniutkiej igły podskórnie lub śródskórnie, w zależności od używanego preparatu. Wkłucia wykonywane są co kilka milimerów. W miejscu wstrzyknięcia preparatu czasem powstaje malutki pęcherzyk, który następnie się rozpuszcza. Najczęściej na drugi dzień nie widać już w większości śladów.

Zabieg mezoterapii igłowej jest BARDZO EFEKTYWNY dzięki temu, że SUBSTANCJE AKTYWNE WPROWADZANE SĄ BEZPOŚREDNIO W GŁĄB SKÓRY, z pominięciem bariery skórno-naskórkowej. 

Przy mezoterapii igłowej bardzo duże znaczenie ma zarówno jakość użytego preparatu, jak i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu. 

STOSUJEMY NAJLEPSZE, SPRAWDZONE, PROFESJONALNE PREPARATY ZABIEGOWE, POSIADAJĄCE CERTYFIKATY MEDYCZNE.

MEZOTERAPIĘ WYKONUJE WYKWALIFIKOWANA i DOŚWIADCZONA KOSMETOLOG.Ceny zabiegów mezoterapii w naszej klinice zaczynają się już od 150 zł.
Cena zależy od okolicy zabiegowej, ilości zabiegów i przede wszystkim od rodzaju zastosowanego preparatu.


Wszystkie zabiegi w naszej klinice można sfinansować korzystając z wygodnego systemu płatności ratalnych MediRaty.  Za zabiegi do 5000 zł można zapłacić bezpośrednio w naszej recepcji, podając swój pesel, nr tel i adres email.
 
W naszej klinice jest bezpiecznie, ponieważ przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego a nasza klinika spełnia normy placówki medycznej.

Koktajle CYTOCARE to preparaty francuskiej marki Revitacare. Są one polecane osobom ceniącym wysoką jakość produktów opartych na maksymalnie naturalnych składnikach a jednocześnie oczekującym wysokiej skuteczności zabiegu.

KOKTAJL CYTOCARE 532 oraz CYTOCARE S-Line
Efekt natychmiastowego odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek

Koktajl Cytocare 532 oraz Cytocare S-Line zawiera substancje aktywne takie jak:

KWAS HIALURONOWY
– szybkie i długotrwałe nawilżenie, wygładzenie i redukcja zmarszczek, stymuluje produkcje GAGs i endogennego kwasu hialuronowego

KOMPLEKS CT50
– mikro i makroelementy, aminokwasy, witaminy, koenzymy i prekursory syntezy DNA – gwarantują naturalny, prawidłowy przebieg procesów biochemicznych i fizjologicznych skóry; promienność, jędrność i młodzieńczy blask

KOMPLEKS ANTYOKSYKANTÓW Z PUTRESCYNĄ I KWASEM ALFA - LIPONOWYM
– aktywna antyoksydacja i walka z fotostarzeniem: intensywna ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (promieniowanie UV i stres oksydacyjny), odbudowa powierzchniowych i głębokich warstw skóry, naprawa DNA.

Wskazania do zastosowania:
- biorewitalizacja i nawilżenie, działanie antyoksydacyjne – fotoprotekcja
- redukcja oznak starzenia w okolicy oczu
- działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizacja w okolicy trudno dostępnej dla wypełniaczyKOKTAJL CYTOCARE C715 
Naturalny efekt natychmiastowego wypełnienia

Koktajl Cytocare C715 zawiera substancje aktywne takie jak:

▪KWAS HIALURONOWY
– Przywraca skórze jędrność i odpowiednie nawilżenie, pobudza komórki tkanki łącznej do proliferacji i migracji

KARNOZYNA
– jeden z najsilniejszych antyoksydantów, chroni komórki przed procesem apoptozy, wymiata wolne rodniki, hamuje procesy starzenia w komórce

▪KOMPLEKS AMINOKWASÓW
– wspomaga przebudowę i naprawę tkanek, poprawia elastyczność skóry

▪CMC – daje efekt naturalnego wypełnienia, poprawia reologię preparatu

Preparat ten daje naturalny efekt natychmiastowego wypełnienia i ujędrnienia skóry. Regeneruje ją i przeciwdziała starzeniu się.

Wskazania do zastosowania:
- utrata jędrności i napięcia
- opadanie tkanek
- redukcja zmarszczekCena regularna: 

1 zabieg twarz od 300 zł
1 zabieg okolica oka 150 zł

SUNEKOS

Preparat nowej generacji, wyróżniony w 2019 r. prestiżową nagrodą „Perły Dermatologii Estetycznej”.  

Sunekos to preparat z opatentowanym składem łączącym w sobie aminokwasy oraz kwas hialuronowy. 

W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej.

Macierz pozakomórkowa to substancja wypełniająca przestrzeń między komórkami skóry, w skład której wchodzą przede wszystkim włókna kolagenowe i elastynowe. Odgrywają one istotną rolę w utrzymaniu młodego wyglądu skóry.

SUNEKOS stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Proces ten nazywamy biogenezą skóry. 

Biogeneza  jest możliwa jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. Sunekos to jedyny na rynku produkt, łączący zalety kwasu hialuronowego jak i aminokwasów, które stymulują fibroblasty.

Sunekos zapewnia nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry. Ma bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzające zmarszczki na twarzy.  Można go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą. Preparat doskonale odmładza okolicę oczu, rozjaśnia skórę pod powiekami, redukuje cienie i zmarszczki.

Efekty po zabiegu widoczne są po około 10-14 dniach. Preparat jednak należy wstrzykiwać w serii specjalnie dobranej do klienta. Zwykle są to 3-4 zabiegi wykonywane w odstępie co 7-10 dni. Serię zabiegów można powtarzać 2 razy do roku.

EFEKTY
 

 • Wygładzenie zmarszczek
 • Widoczne ujędrnienie skóry
 • Nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry
 • Rozświetlenie i wygładzenie skóry
 • Naturalny, delikatny efekt wolumetryczny
 • Działanie antyoksydacyjne

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu.

Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy. Potwierdzają to rzetelne badania kliniczne.

Dodatkowym atutem marki Sunekos jest dostępność wysokiej jakości kosmetyków, między innymi peelingu troficznego, kremów do stosowania po peelingu i laseroterapii, a także siostrzanej linii produktów Nutrakos, w ramach której pacjenci mogą skorzystać z suplementu diety i różnego rodzaju kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy i ciała.

 


Cena regularna:

SUNEKOS
jeden zabieg 600 zł
pakiet 3 zabiegów 1500 zł

LINERASE

Linerase jest preparatem nowej generacji, wyróżnionym w 2016 r. prestiżową nagrodą „Perły Dermatologii Estetycznej”.  Zyskał już zaufanie lekarzy, kosmetologów i ich pacjentów.

Jest bezpiecznym, sprawdzonym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny. Terapia Linerase nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (preparat jest nieimmunogenny). 

Kompleksowa 3-stopniowa terapia atelokolagenowa, skutecznie bioregeneruje, stymuluje i odbudowuje skórę twarzy i całego ciała. Może być stosowana zarówno profilaktycznie już po 25 r.ż. jak i leczniczo bez względu na stan skóry i wiek pacjenta. 

Linerase jest dedykowany osobom w różnym wieku. Można go stosować zapobiegawczo w celu utrzymania odpowiedniego poziomu kolagenu oraz jako terapię przywracającą już utraconą z wiekiem jędrność, grubość i elastyczność skóry.

Zabieg pozwala szybko i skutecznie odmłodzić, rozświetlić twarz, wygładzić drobne zmarszczki i poprawić ogólną kondycję twarzy i całego ciała.

EFEKTY

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od stanu skóry. Pierwsze efekty widoczne jako: napięcie skóry, rozświetlenie i złagodzenie podrażnień mogą pojawić się już po 7 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii.

Pełny efekt leczenia (napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry) uzyskujemy w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii (3-4 zabiegi). 

Efekty utrzymują się przez ok. 12- 18 miesięcy. Po tym czasie zalecana jest terapia podtrzymująca obejmująca 1 zabieg na kwartał.

AteloKOLAGEN LINERASE jest przełomowym zabiegiem w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologii. Dzięki terapii Linerase skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

 


Cena regularna:

LINERASE
jeden zabieg 1000 zł
pakiet 3 zabiegów 2100 zł

PROFHILO 

Profhilo jest specjalistycznym preparatem dermatologicznym do BIOREMODELINGU, przebudowy i przywrócenia utraconych przez lata parametrów skóry. 

Profhilo został nagrodzony przez francuski AMEC złotą statuetką w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę”. Otrzymał też główną nagrodę za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

PROFHILO to MOLEKUŁA MŁODOŚCI, intensywnie przebudowująca kolagen i elastyczne włókna rusztowania skóry. Długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia i działa jak MILIONY SPRĘŻYNEK PRZYWRACAJĄC UTRACONY KONTUR TWARZY.  Wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, nadaje skórze utracony efekt sprężystości. 

Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym, bo zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych sprawia, że Profhilo jest bezpieczny, nie uczula i nie podrażnia skóry. Preparat jest BIOZGODNY. DZIAŁA PRZECIWZAPALNIE.

EFEKTY

Wyniki badań klinicznych potwierdzają wielopłaszczyznowy efekt odmładzający. Profhilo pozwala na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia.

 • wzmocnienie i zagęszczenie, ujędrnienie skóry
 • wysmuklenie rysów, poprawa konturu twarzy - profil, policzki, linia żuchwy tzw. chomiki 
 • wygładzenie zmarszczek
 • przywrócenie szyi młodszego wyglądu
 • biorewolumetryczny efekt - naturalny wygląd, bez efektu poszerzenia tzw. nalania twarzy
 • głębokie nawilżenie

Rezultaty widać już po miesiącu - czyli po 2 sesjach. Utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.Cena regularna:

jeden zabieg - 1000 zł
2 zabiegi w odstępie miesiąca - po 900 zł
zabieg przypominający za pół roku - 870 zł

Podczas bezpłatnej konsultacji kosmetolog wykluczy przeciwwskazania do mezoterapii igłowej i dobierze odpowiedni dla Ciebie preparat zabiegowy. 

Konsultacja do niczego Cię nie zobowiązuje.

W przypadku zdecydowania się na zabieg Ty i Twoja mama lub córka otrzymacie rabat-50% na jeden zabieg lub serię zabiegów mezoterapii na twarz.

Rabat-50% dla Ciebie i -50% dla Twojej mamy lub córki.

Wszystkie zabiegi w naszej klinice możesz sfinansować korzystając z wygodnego systemu płatności ratalnych MediRaty.  Za zabiegi do 5000 zł zapłacisz bezpośrednio w naszej recepcji, podając tylko swój pesel, nr tel i adres email.

Zamów darmową konsultację

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mejlowo lub poprzez media społecznościowe.

tel.: 500 144 134
biuro@healthybodyclinic.pl

Serdecznie Cię zapraszamy razem z Twoją mamą lub córką!

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zamówienia darmowej konsultacji, a ich administratorem będzie Healthy Body Clinic Wioleta Wiśniewska. Szczegóły kliknij w POLITYKA PRYWATNOŚCI

Brak produktów w koszyku.

Zamów bezpłatną konsultację kosmetologiczną

Promocje

PAKIET
JĘDRNE CIAŁO
- endermologia Alliance x 10
- Body Shape x 10 + ubranie do zabiegu
1970 zł
1650 zł
PAKIET
wyszczuplający
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
- Body Shape
- elektrostymulacja
2140 zł
1800 zł
PAKIET
jędrny brzuch / uda
- TR Beauty x 10
- endemologia Alliance x 10
2100 zł
1780 zł
PAKIET
smukłe ciało
- masaż próżniowy wałkami z RF i lipolaserem x 10
- Activ Slim x 5
- Body Shape x 10
- Roll Shape x 10
1950 zł
1650 zł
PAKIET
utrata centymetrów
- liposukcja kawitacyjna x 10
- masaż próżniowy rolkami z RF i lipolaserem
2200 zł
1800 zł
PAKIET
smukłe nogi
- Infrashape x 10
- Rollshape x 10
- Endermologia Alliance na nogi x 10
1520 zł
1250 zł
PROMOCJE
AKCEPTUJEMY KARTY
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle